14:02, 28 Березня 2023

На Волині обміняли близько 460 тисяч ламп розжарювання на енергозберігальні

За майже два місяці жителі Волині обміняли майже 460 тисяч старих ламп на LED у відділення «Укрпошти». В області уже зменшилася кількість відділень, де можна отримати світлодіодні лампи. Це відбувається через скорочення попиту населення в обміні у цих відділах.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

В найвіддаленіших селах, які до проекту долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня. А вже з 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде лише в Луцьку за адресою вул. Кривий Вал, 19, якщо там буде зберігатися така потреба серед населення.

Адреси волинських відділень «Укрпошти», де зупинився обмін ламп, а де продовжиться до травня.

На Волині ламп для обміну достатньо. Попереднє замовлення в «Дії» можна не здійснювати. Необхідно лише прийти у відділення з паспортом, ідентифікаційним кодом та не більше, як з 5-ма справними лампами розжарювання.

У віддалених населених пунктах, де немає відділень «Укрпошти», приїжджають пересувні. Графік їх роботи можна дізнатися у своїх громадах.

Проект реалізують Міністерство економіки, Міністерство цифрової трансформації та «Укрпошта» за підтримки Європейського Союзу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: