18:40, 19 листопада 2019

На Волині обговорили проблемні питання протидії незаконним порубкам лісу

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

У Маневицькій місцевій прокуратурі під головуванням її керівника Романа Жирицького відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії незаконним порубкам лісу та іншим злочинам проти довкілля, на якій обговорили також стан досудового розслідування та розкриття кримінальних правопорушень у цій сфері.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

У нараді взяли участь начальники Ківерцівського відділу та Рожищенського відділення поліції та керівники державних лісових господарств.

Розпочинаючи нараду, Роман Жирицький наголосив, що протидія незаконним порубкам лісу є одним із пріоритетних завдань волинських правоохоронців.

За 10 місяців 20129 року Ківерцівське відділення поліції зареєструвало 30 кримінальних проваджень про незаконну порубку лісу, двоє з них скерували до суду. Рожищенським відділенням поліції зареєстрували чотири таких провадження.

За фактами крадіжок лісу протягом січня-жовтня поточного року Ківерцівське відділення поліції внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо п’ятьох правопорушень. З них чотири скерували до суду, одне – перебуває у провадженні.

Стан досудового розслідування кримінальних проваджень про незаконні порубки викликає низку зауважень і потребує покращення. Гостро стоїть також питання щодо стягнення збитків, завданих незаконною порубкою лісу, як за матеріалами кримінальних проваджень, так і за постановами про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

За підсумками обговорення проблем учасники наради розробили ряд заходів (як то відпрацювання пилорам з метою виявлення фактів  зберігання на них лісопродукції без відповідних дозвільних документів, посилення охорони лісових насаджень та ін.) задля підвищення ефективності протидії злочинам проти довкілля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: