22:42, 17 Травня 2021

На Волині обговорили податкові вимоги та можливі новації для аграріїв у сфері реалізації пального

Місцеві сільськогосподарські товаровиробники допускають випадки гуртової та роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального без наявності ліцензії. Згідно вимог закону за такі порушення передбачені штрафні санкції від 250 до 500 тисяч гривень.

На цьому в ході зустрічі з платниками податків аграрної сфери наголосила начальник управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області Наталія Єлова, — інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Прийом заяв на отримання ліцензій на право гуртової та роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального проводять щотижнево. Спеціалісти відділу ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального нашого управління надають необхідну консультаційну допомогу. Просимо волинських аграріїв бути законослухняними та подбати про дозвільні документи до того, як наш ревізор прийде на фактичну перевірку», — зазначила посадовець.

Водночас Наталія Єлова звернула увагу на те, що на розгляд Верховної Ради України очікує законопроект № 5242, яким передбачене зменшення розміру штрафних фінансових санкцій за зберігання пального без ліцензії з 500 тисяч до 78 тисяч гривень .

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: