11:07, 15 Жовтня 2020

На Волині найактивніше програмні РРО реєструють у Луцьку

На Волині господарюючі суб’єкти зареєстрували 26 програмних РРО. Програмні рішення для проведення готівкових розрахунків використовують юридичні та фізичні особи-підприємці.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Найбільш активно програмні РРО реєструють у м. Луцьку та Луцькому районі. Із загальної кількості зареєстрованих в області програмних РРО 12 працюють у м. Луцьк і 5 – у Луцькому районі.

Кількість користувачів програмної касової техніки невпинно зростає. Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області радять представникам бізнесу не зволікати з реєстрацією новітніх РРО.

«Програмні реєстратори розрахункових операцій – це вдале рішення для всіх, хто цінує зручність і мобільність. Про додаткові фінансові витрати теж не варто хвилюватися, оскільки ДПС пропонує безплатне програмне рішення. Зареєструвати програмний РРО можна в онлайн-режимі, а онлайн передача (отримання) даних робить процес готівкових розрахунків і звітування швидким, комфортним та необтяжливим», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Нагадаємо, що з 1 серпня цього року набули чинності норми щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій. Суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», ДПС надала для застосування два безплатних програмних рішення.

Враховуючи, що обов’язок щодо застосування РРО та/або ПРРО для усіх фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку ІІ-IV груп настає з 1 квітня 2021 року, ДПС створила умови для подальшого тестування безкоштовних програмних рішень.

Крім цього, ДПС забезпечується робота АРІ фіскального сервера ДПС, використовуючи які, суб’єкти господарювання можуть розробляти комерційні ПРРО для власних чи комерційних потреб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: