23:11, 23 Липня 2021

На Волині надходження єдиного внеску перевищили 2,7 мільярда гривень

За підсумками першого півріччя цього року на Волині на соціальні потреби сплатили понад 2,7 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, поточного року волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби на понад півмільярда гривень більше проти першого півріччя торік.

Саме задекларована праця – передумова стабільних надходжень єдиного внеску, що використовується для фінансування пенсійних та соціальних виплат. Тож від сумління працедавців залежить чи має держава кошти для пенсій, оплати лікарняних чи допомоги по безробіттю, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Більшість волинських страхувальників  дотримуються вимог закону щодо офіційного оформлення трудових відносин. Саме завдяки таким представникам бізнесу в області стабільний ріст надходжень єдиного внеску. Втім, факти так званої оптимізації податкових платежів за рахунок зарплати в конвертах теж мають місце. Саме зараз, під час спільної інспекційної кампанії Держпраці та ДПС, фахівці податкового адміністрування ретельно аналізують подані працедавцями звіти та обмінюються інформацією з представниками Держпраці з тим, щоб запобігти бюджетним втратам та порушенню прав громадян», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій  службі Волині застерігають роботодавців від використання  праці трудових нелегалів. Застосовані штрафні санкції за використання неоформлених належним чином найманих осіб можуть суттєво перевищити зекономлені податки,- звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Нагадаємо, що з 1 липня Держпраці у взаємодії з  ДПС розпочали спільну інспекційну кампанію з питань виявлення незадекларованих найманих працівників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: