18:53, 22 Вересня 2021

На Волині надходження єдиного податку наближаються до півмільярда гривень

До місцевих бюджетів Волині впродовж січня-серпня сплатили 484,6 мільйона гривень єдиного податку. Це на 18,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Позитивна динаміка сплати єдиного податку має місце нині у більшості громад, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Внесок підприємців-спрощенців до бюджетів громад – надзвичайно вагомий, оскільки є бюджетоутворюючим. Безперечно, що виконання програм соціального-економічного розвитку залежить від фінансового забезпечення. Тож підприємці-спрощенці та загалом представники бізнесу залишаються надійними партнерами громад в питаннях сплати податків і розвитку», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що представники бізнесу можуть розраховувати на якісну консультаційну допомогу в Центрах обслуговування платників.

«Окрім безпосереднього спілкування з фахівцями податкового адміністрування в ЦОПах, податкова служба пропонує дистанційний формат взаємодії через Електронний кабінет. Функціональні можливості електронних сервісів ДПС розширюються і вдосконалюються, зокрема і на прохання платників», – наголосила Світлана Савчук

Щодо фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію,  – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: