12:11, 11 Червня 2023

На Волині на соціальні потреби сплатили понад 3,7 мільярда гривень ЄСВ

За підсумками січня-травня 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 3,730 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованого єдиного внеску в області на 908,5 мільйона гривень перевищує аналогічна надходження торік.

«Серед чинників, що сприяють росту надходжень єдиного внеску – дотримання вимог у сфері оплати праці більшістю волинських працедавців. Це надзвичайно важливий момент, оскільки страхувальники, сплачуючи єдиний внесок, дбають про інтереси найманих осіб та спроможність держави виконувати соціальні зобов’язання», — коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку податкова служба об’єктивно та неупереджено аналізує подану працедавцями звітність. За наявності підстав, тобто у випадку свідомого ігнорування працедавцями вимог закону у сфері оплати праці, податківці шляхом роз’яснювальної роботи, переконують роботодавців — порушників відмовитися від такої практики мінімізації сплати податків.

«Легальна та повна оплата праці за будь-яких життєвих обставин та умов — більш вигідна для найманих осіб і працедавців. По-перше, працівники, які мають належним чином оформлені трудові відносини, можуть розраховувати на гідні умови праці, захист своїх інтересів і гарантії у соціальному захисті. Тільки офіційно оформлюючи своїх працівників, роботодавець може отримати  підтримку держави», — підсумував Сергій Лисеюк.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують:  відповідальна позиція волинського бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки  кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова допомога державі, яка навіть в умовах війни виконує свої зобов’язання у сфері соціального захисту населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: