10:11, 12 Грудня 2022

На Волині на соціальні потреби сплатили 7,3 мільярда гривень єдиного внеску

Волинські страхувальники за підсумками одинадцяти місяців цього року спрямували на соціальні потреби 7,3 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на понад 2,2 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Позитив у надходженнях єдиного внеску вказує на дотримання вимог податкового і трудового законодавства більшістю волинських працедавців та якісне адміністрування єдиного внеску податковою службою, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Всупереч несприятливим обставинам воєнного часу волинські працедавці дотримуються гарантій в оплаті праці та своєчасно перераховують до бюджету єдиний внесок.  Така відповідальна позиція  волинського бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки  кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова підтримка держави, яка навіть в умовах війни виконує свої зобов’язання у сфері соціального захисту населення», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що саме зараз податкова служба активно співпрацює із Держпраці  у рамках інформаційної кампанії  «Виходь на світло!» з тим, щоб захистити інтереси найманих працівників і залучити до бюджету вкрай потрібні для країни кошти.

Зокрема, у рамках кампанії «Виходь на світло!» ДПС надає інформаційну підтримку щодо ознайомлення громадян з вимогами законодавства про офіційне оформлення найманої праці, спільно з Держпраці аналізує виявлені порушення та працює на їх упередження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: