12:06, 15 Грудня 2020

На Волині на соціальні потреби сплатили 4,2 мільярда гривень єдиного внеску

Протягом одинадцяти місяців цього року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 4,198 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, внесок волинських роботодавців на соціальні потреби на 240,7 мільйона гривень перевищує минулорічні показники.

«У період світової коронакризи та економічних негараздів ріст надходжень єдиного внеску – найкраще підтвердження соціальної  відповідальності волинського бізнесу. Окрім збереження робочих місць, більшість наших працедавців дотримуються гарантій в оплаті праці і в такий спосіб дбають про інтереси держави та своїх найманих працівників», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що лише легальне робоче місце передбачає соціальні виплати найманим працівникам у випадку втрати працездатності чи звільнення.

«Останні законодавчі новації передбачають фінансову допомогу держави господарюючим суб’єктам на кожного найманого працівника. Отримати таку компенсацію від держави задля збереження робочих місць чи відшкодування витрат на сплату єдиного внеску може лише той представник  бізнесу, який використовує легальну найману працю. Така підтримка – реальне втілення принципу партнерства держави, чесного бізнесу і соціально відповідальних громадян», – підсумувала Світлана Савчук.

Щодо  одноразової матеріальної допомоги в зв’язку з втратою частини доходу фізичними особами-підприємцями, діяльність яких тимчасово зупинена, то на таку допомогу держави можуть розраховувати лише бізнесмени легального сектору економіки, – наголошують у податковій службі краю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: