12:07, 12 Січня 2022

На Волині на Різдво у дитячому будинку організували акцію «Бог у серцях»

У Волинському обласному дитячому будинку відбулася благодійна акція «Бог у серцях», кошти для проведення якої були зібрані серед гостей Премії «Люди року-2021.Волинь».

Розпочалося свято виставою «Справжнє Різдво», яка навчає дітей радісно сповіщати людям звістку про народження нашого Спасителя. У цьому головна місія великого релігійного свята. По завершенню вистави лунали різдвяні колядки у виконанні казкових героїв.

Під новорічну ялинку дитячого притулку цьогоріч благодійники принесли іграшки, канцелярію, мішечки щастя з корисними горішками та цукерками, а також поклали необхідні діткам речі: капці, засоби гігієни та бактерицидну кварцову лампу. Дід Мороз привітав дітей з Новим роком та Різдвом Христовим, а малеча охоче розповідала вірші.

Традиційно дітей чекав святковий обід. По-особливому смакувала піца, а ще свіжі фрукти та печиво підсолодили день малечі. Слова подяки від дітей – це приємна нагорода усім, хто причетний до створення свята.

Організатор благодійної акції «Бог у серцях» Олена Бекеша закликає всіх та кожного зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. «Потрібно допомагати тим, хто так потребує турботи та піклування, слушної поради та батьківської опіки. Знайте, чужих дітей не буває. Цим діткам з притулку потрібна сім’я. Потрібні опікуни, тато і мама. Ці діти – прекрасні та веселі. Вони чекають на Вас. Координати Волинського обласного дитячого будинку та телефон: м. Рожище, вул. Шевченка, 89, тел.: (03368) 22561

“Приємно, що в період різдвяних свят люди з великими щирими серцями об’єдналися, аби зробити добру справу. Уклін Ірині Дубчук за іграшки від компанії “Тигрес”. Дякую Олегу та Віталію Бровінам за смачну піцу від “Фелічіта” та десерти від “Dolce”. Дякую Юлії Корольовій тa Аліні Гребінь за засоби гігієни від страхової компанії “Княжа”. Дякую Ірині Петелицькій за цукерки від ТМ “Chocoboom”. Дякую Олені Ковальчук за засоби для прання. Дякую Оксані Бесараб за печиво. Дякую Вадиму Коцазі та Олені Котович за горішки “Nuts by Max”. Дякую за допомогу в організації свята Ользі Семенюк та Надії Вітрук а також мамі Любові Бекеші, донечці та чоловіку. За позитивні світлини фотографу Аліні Мендак. Дякую усім, хто долучився до благодійної акції «Бог у серцях» на Премії “Люди року-2021.Волинь”, — дякує організаторка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: