09:42, 20 Березня 2023

На Волині минулорічні доходи вже задекларували 1,7 тисячі громадян

За останніми даними волиняни відзвітувалися про понад 180 мільйонів гривень отриманих торік доходів.  1700 волинських декларантів визначили до сплати п’ять мільйонів гривень ПДФО та мільйон гривень військового збору. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Наша країна, як ніколи, потребує коштів для ефективної протидії загарбнику, відповідно – бездоганного виконання податкових зобов’язань усіма платниками податків.  Зробити особистий фінансовий внесок у покращення обороноздатності держави може кожен, хто задекларує доходи і сплатить визначені законом податки», – зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що наразі волиняни досить активні у поданні річних податкових декларацій про майновий стан і доходи. Іншим потенційним декларантам у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують не відкладати подання декларації на останні дні та скористатися можливостями звітування через Електронний кабінет.

Нагадаємо, що 1 січня 2023 року в Україні стартувала кампанія декларування доходів громадянами за 2022 рік.

Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік не сплатили податок на доходи фізичних осіб. Із огляду на доступність ІТ-сервісів,  потенційним декларантам пропонується подати декларацію через Електронний кабінет.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: