19:03, 14 листопада 2021

На Волині можуть запровадити надзвичайний стан через мігрантів. ВІДЕО

Міграційна криза є елементом гібридної війни: керівники силових відомств провели брифінг за результатами засідання виїзної міжвідомчої наради з питань забезпечення національних інтересів у сфері захисту державного кордону за участю глав іноземних дипломатичних місій в Україні.

Відеозапис брифінгу оприлюднили на веб-сайті Волинської ОДА.

Серед спікерів брифінгу були секретар РНБО Олексій Данілов, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, Голова Служби безпеки України Іван Баканов та міністр оборони України  Олексій Резніков.

Зі слів очільника СБУ Івана Баканова, наразі планів пересування біженців на території не бачать, але готуються до різних сценаріїв.

Своєю чергою, Міністр оборони Олексій Резніков зауважив, що так звана міграційна криза є елементом гібридної війни проти країн заходу та України.

Олексій Данілов запевнив, що з громадянами Білорусі, які хочуть прибути на територію України у законний спосіб, як і раніше, будуть співпрацювати.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що будівництво державного кордону є стратегічною метою на два роки, планують виділити відповідні кошти з держбюджету у 2022 році. Наразі визначили місця дислокації особового складу для посилення прикордонної служби, Нацгвардії та Нацполіції. Пропрацювали різні сценарії дій, аж до можливого запровадження надзвичайного стану у прикордонних областях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: