19:51, 13 Липня 2021

На Волині молилися за жертв Другої світової війни

11 липня у всіх храмах Луцької дієцезії лунала молитва за жертв братовбивчої війни на Волині в роки Другої світової. У кафедральному соборі св. Петра і Павла у Луцьку звершили Євхаристію. Урочисту Літургію очолив єпископ Микола Лучок у співслужінні з єпископом Віталієм Скомаровським та священиками з Польщі, які прибули на цю подію. У богослужінні взяв участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Також були присутні гості з Польщі: пані Малгожата Госєвська, віце-маршалек сейму Польщі, пан Бартош Ціхоцькі, посол Польщі в Україні, представники Генерального консульства Республіки Польщі в Луцьку на чолі з генеральним консулом Славоміром Місяком, представники державної та місцевої влади, були присутні представники Польських організацій Луцька та Львова.

«Ми повинні пам’ятати та молитися про тих, хто став жертвою в цій кровопролитній війні. На жаль, 7 років тому Україна знову стала на порозі бойових дій, в яких постраждали тисячі наших співгромадян. Вони лишилися без даху над головою, в них загинули рідні і близькі через імперські прагнення іншої держави», – зазначив Григорій Пустовіт.

Євхаристія завершилась спільною молитвою за родини загиблих, жертви ненависті, закликаючи Божого Милосердя для всіх народів, а особливо миру в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: