21:18, 23 Лютого 2024

На Волині майбутні поліцейські офіцери громади отримали свідоцтва

Волинські поліцейські, які пройшли конкурсний відбір у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», завершили навчання та отримали свідоцтва про закінчення курсу спеціалізації.

Про це повідомляють на сторінці поліцейських офіцерів громади у Волинській області у «Фейсбук».

«Понад два з половиною місяці 12 наших правоохоронців вивчали спеціальний підготовчий курс, розроблений українськими та міжнародними експертами.

Нагадаємо, що головне завдання поліцейського офіцера громади – це орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Бажаємо удачі колегам та надіємося, що всі уміння та навички, які вони здобули під час навчання будуть активно застосовувати під час несення служби на території своїх громадах.

Майбутні поліцейські офіцери громад будуть нести службу у Володимирській, Олицькій, Колківській, Берестечківській, Литовезькій, Локачинській, Павлівській, Сереховичівській, Заболоттівській, Нововолинській, Сошичненській та Камінь-Каширській громаді», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: