15:07, 19 Жовтня 2019

На Волині люди перешкоджали працівникам георозвідки провести опис землі

До Камінь-Каширського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що жителі села Гута-Боровенська перешкоджають працівникам георозвідки провести опис землі в лісі й здійснити дослідження надр.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили поліцейські.

Відповідні дозвільні документи на це геологи мають.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником Камінь-Каширського ВП. Правоохоронці встановили, що РКГП ДП «Українська геологічна компанія Рівненської комплексної геологічної партії» спільно із працівниками КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС» проводили геологічні роботи поблизу села Гута-Боровенська Камінь-Каширського району.

Під час проведення вказаних вище робіт у представників георозвідки виник конфлікт із жителями села: останні наполегливо попросили геологів припинити проводити дослідження і покинути лісовий масив, що в подальшому ті і зробили.

Під час проведення перевірки СОГ ознак будь-якого кримінального правопорушення не виявили. У ході реагування на повідомлення, в будинку культури с. Гута-Боровенська відбулися збори громади, на яких був присутній начальник ВП, начальник СВ Камінь-Каширського ВП, голова Гуто-Боровенської ОТГ та представники КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС».

Під час зборів вирішили призупинити георозвідку та провести ще одні збори 20.10.2019, на яких буде остаточно вирішуватись врегулювання конфліктної ситуації з місцевою громадою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: