19:51, 17 листопада 2021

На Волині хочуть створити фестивальний календар

Створення в області календаря фестивалів, пам’ятних та ювілейних дат обговорили під час організаційної наради за участю голови обласної ради Григорія Недопада, його заступника Григорія Пустовіта, заступника начальника управління культури та з питань релігій ОДА Валерія Дмитрука, радниці голови облради, історикині Тетяни Яцечко-Блаженко та працівників виконавчого апарату обласної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Ідея формування календаря фестивалів належить очільнику Волиньради Григорію Недопаду. На його переконання такий реєстр буде додатковою принадою для туристів.

“На Волині десятки колоритних, видовищних, цікавих фестивалів. Деякі з них унікальні, єдині у своєму роді в Україні. Крім вже знаних і традиційних дійств, з’являються і нові, їх запроваджують новостворені територіальні громади. Я переконаний, що інформація про те, де, коли і який фестиваль відбувається, стане у нагоді туристам, а може і окремим приводом відвідати Волинь. Одночасно і волиняни зможуть урізноманітнити своє дозвілля чи вікенд», – впевнений Григорій Недопад.

На його думку доцільно відновити популярний фестиваль «На хвилях Світязя», який разом із запровадженим цього року транскордонним дійством «Озерна містерія» і традиційним світязьким фестивалем пампухів, буде додатковим фактором популяризації Шацьких озер. Тим більше, каже Григорій Недопад, що на Шаччині вже чимало зроблено для розвитку інфраструктури – дороги, каналізування, благоустрій пляжів, набережних, упорядкування торгівлі та громадського харчування тощо.

Отож, є потреба зібрати повну інформацію про фестивалі, систематизувати її, при потребі скоригувати дати проведення, і сформувати фестивальний календар області.

Заступник керівника управління культури ОДА Валерій Дмитрук зауважив, що ініціатива і актуальна, і перспективна, тому береться зібрати потрібну інформацію по громадах та в інших організаторів.

Календар фестивалів планують розмістити на офіційних сайтах та сторінках як обласної влади, так і місцевих громад. Також плануються додаткові анонси за допомогою презентаційної та сувенірної продукції, за посередництвом місцевих ЗМІ та у тематичних групах соціальних мереж.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: