21:47, 22 Вересня 2021

На Волині хочуть створити центр трансплантації

Розбудову системи трансплантації Волинської області обговорив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко із провідними спеціалістами-трансплантологами Київської обласної клінічної лікарні Михайлом Загрійчуком та Миколою Поляковим під час робочої зустрічі за участю керівника Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дударя, що відбулася сьогодні, 22 вересня.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, у Волинській області планують на базі обласної клінічної лікарні створити центр трансплантації.

Тож за ініціативи голови ОДА Юрія Погуляйка провідні спеціалісти-трансплантологи Михайло Загрійчук та Микола Поляков відвідали Волинську обласну лікарню, де оглянули її потужності, поспілкувались із колективом та провели консультації з пацієнтами, котрі потребують трансплантації.

До слова, таку зустріч організували уже не вперше. Таким чином в області налагоджують співпрацю, аби розбудовувати систему трансплантації.

Так, за результатами проведеної роботи ухвалили рішення про співпрацю між Київською та Волинською обласними лікарнями для обміну досвідом та виконання операцій з трансплантації жителям Волині як на базі Волинської обласної клінічної лікарні, так і на базі Київської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: