21:18, 11 Серпня 2021

На Волині громади зможуть придбати шкільні автобуси

На центральному рівні органи виконавчої влади ухвалили рішення про спрямування залишків освітньої субвенції на умовах співфінансування половини вартості шкільних автобусів за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Як розповів регіональний консультант з бюджетних питань Волинського РВ АМУ Василь Гром, у Волинській області є потреба у придбанні 19 шкільних автобусів, із яких три – для дітей з особливими освітніми потребами. Загальна вартість автобусів. 37,6 млн гривень. Середня вартість одного автобуса складає майже два мільйони гривень.

Одинадцять територіальних громад Волині вже ухвалили відповідні рішення щодо співфінансування з місцевих бюджетів придбання 12 шкільних автобусів загальною вартістю 11,8 млн гривень.

Наприклад, Вишнівська сільська територіальна громада планує придбати два шкільні автобуси у тому числі – один для дітей з особливими потребами, на що виділили з місцевого бюджету 2,042 мільйона гривень.

Луцька, Ковельська, Нововолинська, Берестечківська, Камінь-Каширська і Рожищенська міські, Олицька, Маневицька і Ратнівська селищні та Городищенська, Забродівська і Сереховичівська сільські територіальні громади готові профінансувати по 975 тисяч гривень для придбання по одному шкільному автобусу.

«Виходячи з обсягу залишків освітньої субвенції додаткова потреба у коштах місцевих бюджетів зараз становить 7 млн гривень. В області триває процес визначення виконавчими органами місцевих рад територіальних громад можливостей своїх місцевих бюджетів щодо співфінансування придбання шкільних автобусів», – резюмував фінансовий експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: