08:44, 07 Вересня 2020

На Волині громади отримали понад 3,1 мільярда гривень податкових надходжень

Протягом січня-серпня 2020 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 3,102 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума залучених громадами податків на 3,9 % перевищує аналогічні надходження торік.

«Фахівці ДПС системно працюють над тим, щоб усунути недобросовісну конкуренцію, зокрема  через мінімізацію оплати праці, у середовищі бізнесу. Для своєчасного надходження коштів до місцевих бюджетів саме повна сплата податку з доходів фізичних осіб, насамперед із зарплати,  залишається найбільш потужним джерелом бюджетних надходжень. Тож сподіваємося, що керівники органів місцевого самоврядування приділяють належну увагу питанню легалізації праці», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що представники підприємництва, котрі працюють у правовому полі, повинні мати найбільш сприятливі умови для діяльності.

«Сплата податків сумлінним бізнесом – це найкращий внесок у фінансову стабільність громад та держави в цілому. Тому лише створюючи комфортні умови для соціально відповідального бізнесу,  громади можуть розраховувати на наповнення своїх бюджетів», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: