21:18, 22 Лютого 2024

На Волині глядачам дозволили відвідувати спортивні змагання

Затвердили зміни до проведення в області культурних, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах воєнного стану. Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко за результатами засідання Ради оборони області, що відбулося 21 лютого 2024 року, – йдеться на сайті Волинської ОВА.

Відтепер не забороняють присутність глядачів на змаганнях з дотриманням додаткових заходів безпеки для організації та проведення в Україні чемпіонатів, кубків, всеукраїнських змагань від різних вікових груп в умовах ведення воєнного стану, крім територій, на яких ведуться бойові дії.

Відповідні зміни затвердили на рівні центрального рівня виконавчої влади, а саме Міністерством молоді та спорту України. А отже – рішенням Ради оборони вводять їх у дію на рівні Волині. Зокрема, внесли зміни до наказу начальника обласної військової адміністрації «Про проведення спортивних заходів в умовах воєнного стану».

Тож для зручності в області розробили пам’ятку, у якій  прописали порядок та процедуру проведення масових заходів на місцевому рівні. Так, якщо культурний, фізкультурно-оздоровчий чи спортивний захід відбувається на території кількох територіальних громад, необхідне погодження з відповідними районними військовими адміністраціями. У разі, якщо це чемпіонати України чи інші заходи обласного рівня, то з Волинською обласною військовою адміністрацією.

«Пам’ятка розроблена та затверджена для того, щоб безпекові умови під час воєнного стану були підтримані належним чином», – відзначив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: