11:38, 23 Липня 2020

На Волині фіксують порушення у сфері продажу алкоголю та тютюну

Фактичні перевірки волинських  господарюючих суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів і пального, засвідчили наявність низки порушень, – інформує управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, у червні цього року в ході 26 фактичних перевірок бізнесменів, які реалізують у роздрібній мережі алкогольні напої, цигарки і пальне, встановили 41 порушення чинного законодавства.

У переліку типових порушень підприємців – 15 викритих фактів роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном без ліцензії, а також встановлений випадок реалізації в роздріб без ліцензії пального.

Разом з тим, в ході фактичних перевірок фіксують факти зберігання пального без ліцензії, зберігання і реалізацію спиртного в тарі bag-in-box, а цигарок – без марок акцизного податку встановленого зразка. Волинські господарюючі суб’єкти не завжди реалізують підакцизну продукцію з дотриманням вимог щодо визначених цін і продають алкоголь на розлив без статусу СГД ресторанного господарства. Більш того, окремі підприємці допускають продаж спиртного неповнолітнім.

За такі порушення закон передбачає застосування штрафних санкцій, – застерігають волинських бізнесменів у податковій службі краю.  А карантинні обмеження щодо призупинення перевірок не поширюються на сферу реалізації підакцизної групи товарів, – нагадують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Зокрема, лише у червні за матеріалам проведених фактичних перевірок до платників застосували штрафів на понад 270 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: