10:15, 02 Вересня 2019

На Волині електронний формат спілкування з податковою службою щомісяця здобуває нових прихильників

Юридичні особи Волині щомісяця подають 24 тисячі декларацій в електронному вигляді.

Про це повідомили у сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Електронний формат спілкування з податковою службою щомісяця здобуває нових прихильників. Волинські підприємства та фірми вже 82 відсотки  звітів перед податковою подають в електронному вигляді.

Зокрема, за останніми даними на Волині в середньому щомісяця платники податків-юридичні особи подають через електронний кабінет 24 тисячі звітних документів.

«Швидкість опрацювання інформації, отриманої від платників податків в електронному вигляді, суттєво вища, аніж аналіз і внесення до бази даних показників з паперових документів. Цю перевагу давно цінили ті представники підприємництва, котрі цінують свій час і впроваджують в роботу сучасні інформаційні технології. Саме електрона звітність, як дистанційна форма спілкування з податковою службою, усуває перешкоди та корупційні ризики. Отож, запрошуємо всіх платників податків звітуватися через електронний кабінет», — зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Як свідчить аналітика, стовідсотково прихильники електронної звітності — платники ПДВ та податку на прибуток. Враховуючи запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального серед платників акцизного податку теж стрімко зростає кількість прихильників електронних сервісів ДПС.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: