09:28, 04 Березня 2020

На Волині дві людини померли від ускладнень грипу

За оперативними даними встановили, що в області надалі утримується  високий рівень  захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Інтенсивний показник захворюваності цими інфекціями перебуває вище епідемічного порогу на 41 %. Епідемічні пороги перевищили на усіх адміністративних територіях області, окрім Ковельського, Старовижівського, Іваничівського та Луцького районів.

Про це повідомили у Волинському обласному лабораторному центрі.

Впродовж тижня грипом та ГРВІ (сумарно) захворіли понад 8 тисяч осіб. Із числа хворих, понад 5 тис. – це  діти до 17 років (62 %). Кількість госпіталізованих  з приводу ГРВІ становить 263 особи (3,1 % від захворілих, із них 68 % діти).

З початку епідемічного сезону (30 вересня 2019 року) вже перехворіло понад 12 % населення. За підсумками моніторингу, в епідемічному сезоні 2019-2020рр. захворюваність перевищила дані за аналогічний період минулого сезону на дев’ять тисяч.

На Волині дві особи померли від ускладнень грипуА (Н1)pdm 09,що підтвердили лабораторно.

У нинішньому епідемічному сезоні у вірусологічну лабораторію із лікувально-профілактичних закладів області надійшло на дослідження 25 зразків матеріалу від хворих на грип та ГРВІ. Виявили позитивних десять зразків, в тому числі два секційного матеріалу. У всіх випадках виділено вірус грипу А (Н1) pdm 09.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: