15:58, 17 Лютого 2021

На Волині до проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучиться ще одна громада

Меморандум про співпрацю та партнерство між поліцією та Дубечненською громадою підписали сьогодні, 17 лютого. 

Про це йдеться на сайті Волині.

Побачивши успішний приклад запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» у сусідніх населених пунктах, долучитися до нього вирішила Дубечненська територіальна громада. Це перша громада Волині, яка готова взяти участь у проєкті поза конкурсом та самостійно придбає для своїх поліцейських офіцерів службовий автомобіль.

Сьогодні, 17 лютого, з головою Дубечненської громади Анатолієм Костючиком правоохоронці підписали меморандум про співпрацю та партнерство між територіальною громадою та ГУНП у Волинській області.

Сергій Козак, заступник начальника ГУНП у Волинській області, зазначив, що поліцейські офіцери виправдали очікування та показали хорошу роботу:

«Спочатку представники громад ставились доволі скептично до проєкту, але зараз і мешканці громад, і місцева влада дуже задоволені працею поліцейських на місцях. Вони живуть своєю роботою, знають жителів населених пунктів, розуміють усі проблеми і всіляко допомагають людям. Одним із показових результатів успішної роботи — розкриття поліцейським офіцером 18 злочинів за пів року на території своєї громади у Володимир-Волинському районі. Це, однозначно, успішний проект, який принесе багато користі».

Голова Дубечненської громади Анатолій Костючик наголосив, що громада виконуватиме всі зобов’язання проєкту, зокрема, йдеться й про купівлю автомобіля та забезпечення належних умов для роботи поліцейських. Він зауважив, що приміщення для поліцейської станції вже належним чином облаштоване.

До слова, Волинська область є однією з перших, що долучилася до реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Нині на території області працює 34 поліцейські офіцери.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: