09:39, 09 листопада 2023

На Волині до держбюджету сплатили понад 5,3 мільярда гривень податків

За підсумками січня-жовтня 2023 року на Волині до загального фонду держбюджету сплатили 5,338 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплачених податків в області до державної скарбниці на 10,4 % перевищує аналогічні надходження торік.

Плюс півмільярда гривень податкових платежів до фактичних надходжень минулого року, які сплатили в області до державної скарбниці, вказують на високий рівень податкової культури місцевих платників податків і забезпечений фахівцями ДПС якісний податковий супровід легального бізнесу, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Оскільки в області щомісяця фіксують позитивну динаміку податкових надходжень, у податковій службі є підстави прогнозувати успішне завершення фінансового року.

Фінансова основа протидії загарбникові – це своєчасно та у повному обсязі перераховані до бюджету податки. Сплачуючи податки, кожен робить  вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, – нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.

Довідково: про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет.

Ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі – за стосунок «Моя податкова», простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків із використанням платіжних систем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: