10:43, 21 Жовтня 2019

На Волині до держбюджету сплатили майже 2,7 мільярда гривень податкових платежів

“За підсумками трьох кварталів 2019 року надходження податкових платежів до держбюджету в області склали 2 мільярди 692 мільйони гривень”, — інформує  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління  ДПС у Волинській області.  

Таким чином, податковий внесок волинських суб’єктів господарювання до державної скарбниці на 21,8 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

«На Волині ріст надходжень до державного бюджету — плюс майже 483 мільйони гривень. Майже півмільярда, мобілізованих до держбюджету в області до фактичних надходжень минулого року переконує в ефективності заходів фахівців податкової служби, зокрема у напрямку протидії спробам мінімізації. Варто особливо відзначити високий рівень податкової культури представників волинського підприємництва, завдяки відповідальності яких до державного бюджету своєчасно спрямовуються визначені законом податки», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що завдяки активному впровадженню електронних сервісів в процес податкового супроводу бізнесу,  забезпечується принцип безконтактного спілкування з контролюючим органом, який виключає корупційну складову.

Як свідчить аналітика, в області найбільшу суму до держбюджету протягом січня-вересня поточного року спрямували платники — майже 1,2 мільярда гривень. Разом з тим, до державної скарбниці  мобілізували 787,7 мільйона гривень ПДФО, податку на прибуток — 388,5 мільйона гривень, військового збору — 226,2 мільйона гривень, рентної плати — 52,6 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: