09:44, 07 Січня 2021

На Волині діятимуть посилені карантинні обмеження

Від 8 до 24 січня 2021 року включно на території всієї України та Волині зокрема будуть діяти посилені карантинні обмеження. Таке рішення ухвалив Уряд 9 грудня 2020-го року та відобразив у постанові «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Посилення карантинних обмежень впродовж 17-днів встановили, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності на коронавірус та сезонний грип в Україні, яка, за попередніми прогнозами медиків, може настати після новорічних свят.

Відтак, посилений карантин передбачатиме заборону роботи кафе, ресторанів, барів. Закладам громадського харчування дозволили працювати лише на виніс, або доставку.

Не працюватимуть магазини непродовольчих товарів, заклади розміщення (окрім готелів та закладів реабілітації), фітнес-клуби, спортивні зали, кінотеатри, а також ТРЦ. За виключенням, коли у ТРЦ дозволяється торгівля лише продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутової хімії.

Варто зазначити, на Волині усі заклади освіти відправили на канікули, опісля вихідних та до закінчення карантинних обмежень навчання відбуватиметься дистанційно. У період із 8 до 24 січня дозволили працювати лише дитячим садкам.

Також заборона діятиме на проведення будь-яких масових культурних, розважальних та спортивних заходів, в тому числі на роботу різдвяних ярмарків.

У період посилених карантинних обмежень (18-24 січня 2021 року) дозволяється:

– Робота громадського транспорту, міжміське та міжнародне авто-, авіа- та залізничне сполучення.

– Торгівля продовольчими товарами.

– Торгівля засобами гігієни, засобами зв’язку та кормами для тварин.

– Технічне обслуговування та ремонт авто.

– Робота АЗС (без зон харчування).

– Робота фінансових установ (банків).

– Робота поштових операторів.

– Робота перукарень та салонів краси (за попереднім записом, без очікування всередині).

– Робота готелів (зони спільного харчування в них працюватимуть лише з 6:00 до 11:00).

– Спортивні заходи професійних клубів без глядачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: