15:52, 14 Березня 2020

На Волині діятиме комісія з моніторингу якості атмосферного повітря

Утворили комісію, що здійснюватиме державний моніторинг в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

Про здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря  йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка від 12 березня.

«Визначити управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації органом управління якістю атмосферного повітря в межах області.

Утворити обласну комісію з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря та затвердити її склад згідно з додатком.

Обласній комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря до 1 липня 2020 року надати управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації пропозиції до проекту програми державного моніторингу в галузі атмосферного повітря.

Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації:

до 5 вересня 2020 року розробити та подати на погодження Міністерству енергетики та захисту довкілля України проект програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря в області;

подати на затвердження Волинській обласній раді проект програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря в області після отримання погодження Міністерства енергетики та захисту довкілля України»,- йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: