12:24, 12 Грудня 2019

На Волині депутати виступають проти приватизації ДП «Волиньторф»

Депутати Волинської обласної ради просять виключити державне підприємство «Волиньторф» з переліку підприємств, що підлягають приватизації.

Про це йдеться на сайті Волиньради.

11 грудня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства. У ході розгляду питання “Різне”, депутати висловили свою стурбованість стосовно того, що Наказом Фонду державного майна України від 20.11.2019 року № 1140 “Про внесення змін до наказу Фонду державного майна від 27.12. 2018 року №1637” “Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації в 2019 році”,  ДП “Волиньторф” віднесли до державних підприємств, які підлягають приватизації у 2019 році.

Ззначимо, що з ініціативи профільної комісії, на 25 сесії Волиньрада прийняла «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо недопущення приватизації державного підприємства «Волиньторф». У документі просили вжити заходів дляухвалення відповідних рішень щодо залишення ДП «Волиньторф» у державній формі власності або, як альтернативний варіант, передати підприємство у спільну власність територіальних громадам сіл, селищ, міст області.

Так, профільна комісія рекомендувала апарату обласної ради повторно підготувати новий проект рішення про «Звернення обласної ради щодо недопущення приватизації ДП «Волиньторф». Крім того, депутати підтримали відповідне звернення до центральної влади, яке днями прийняла Маневицька районна рада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: