21:35, 14 Серпня 2020

На Волині депозитні відсотки додали бюджету 12,5 мільйона гривень ПДФО

Протягом семи місяців цього року з доходів вкладників банків на Волині до бюджету сплатили 12,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 7,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Оскільки закон покладає обов’язок податкового агента щодо громадянина-вкладника на банківську установу, подавати декларацію до податкової інспекції про отриманий дохід у вигляді відсотків на депозит не потрібно. Банки самостійно визначають об’єкт оподаткування, нараховують і сплачують ПДФО, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують, що громадяни, котрі хочуть скористатися правом на податкову знижку за результатами 2019 року, мають можливість подати річну податкову декларацію протягом усього року.

Враховуючи карантинні обмеження, заповнити і подати декларацію для отримання податкової знижки  можна через Електронний кабінет.

Нагадаємо, що правом на податкову знижку можуть скористатися лише громадяни, які працюють легально. Податкова знижка надається громадянам, які сплачують за навчання, користуються іпотечним кредитом, орендують житло як внутрішньо переміщені особи чи понесли витрати в зв’язку з усиновленням, сплатою страхових внесків за довгостроковими договорами страхування життя, або ж пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного страхування, чи отримали послуги репродуктивної медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: