20:45, 05 Жовтня 2020

На Волині через суд державі повернули ділянку лісу вартістю понад два мільйони

За втручання прокуратури у власність держави на Волині повернули земельну ділянку лісового фонду вартістю понад 2,1 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Господарський суд Волинської області задоволив позовні вимоги Володимир-Волинської місцевої прокуратури області й повернув у державну власність земельну ділянку площею майже два гектари й вартістю понад 2,1 мільйона гривень на території Перевалівської сільської ради Турійського району Волинської області.

Прокурори звернулися в суд з позовом в інтересах держави в особі Волинської державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру в області, аби витребувати у власність держави земельну ділянку, цільове призначення якої було незаконно змінене.

Землі, які відносяться до земель лісового фонду, були неправомірно вилучені у державного підприємства “Турійське лісове господарство”, зареєстровані як землі сільськогосподарського призначення та передані у власність Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, яке мало намір ними розпоряджатися.

У суді прокурори довели незаконність цієї оборудки й рішенням суду земельна ділянка витребувана із незаконного володіння та повернута у власність держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: