15:00, 09 Лютого 2021

На Волині через негоду 131 школу перевели на дистанційне навчання

Школярів, які доїжджають до навчальних закладів транспортом із сусідніх населених пунктів перевели на дистанційне навчання у зв’язку із погіршенням погодних умов.

Про це стало відомо із позачергового засідання комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 9 лютого 2021 року, — інформують на сайті Волинської ОДА.

Зокрема, як доповіла заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна станом на сьогоднішній ранок, а саме на 10:00, у 131 закладі загальної середньої освіти області навчання проходить у дистанційному форматі. Це складає 26 % від усіх шкіл Волині, а також задля безпеки 26 % із загального парку шкільних автобусів не вийшли у рейси.

«Унаслідок зимової негоди, наразі ми маємо 9 територіальних громад Волині, які практично 100 % своїх закладів перевели на дистанційне навчання, а також 6 громад, 50 % шкіл яких перевели у дистанційну роботу. У випадках, коли школи розташовані в селі і 80 % учнів – це місцеві мешканці, та не потребують підвезення, то рішеннями педагогічних рад вони відвідують уроки у звичному порядку. Дітей, які доїжджають до освітніх закладів транспортом, перевели в дистанційний режим навчання», – розповіла під час наради про ситуацію із роботою навчальних закладів Волині Тетяна Соломіна.

Окрім того, визначений порядок, у якому класні керівники контролюють місцеперебування дітей у цей період снігопадів.

«Враховуючи те, що снігопади будуть лише посилюватися та очікується, що в четвер буде пік негоди, рекомендуємо перевести на дистанційне навчання до понеділка, 15 лютого 2021 року, учнів, які потребують перевезення до шкіл. А педагогічні ради на місцях впроваджуватимуть дистанційні заняття у освітніх закладах за потреби», – повідомив заступник голови ОДА Ігор Чуліпа.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: