22:15, 15 Вересня 2020

На Волині через аукціони визначили орендарів 14 ділянок

Протягом серпня у Волинській області відбулося десять земельних аукціонів з продажу прав оренди на ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляють в ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

У ході конкурентних торгів чотирнадцять  наділів отримали орендарів, які щороку сплачуватимуть до бюджету 381 тисячу гривень орендної плати. Загальна площа цих ділянок 307,3 га. Розташовані у Горохівському, Ківерцівському,  Ковельському, Любомльському та Ратнівському  районах.

Стартова ціна оренди сягала 8 % від нормативної грошової оцінки землі. Під час торгів конкурентна боротьбі піднімала її вартість, у деяких випадках – у кілька разів. Так, 19 серпня, в ході аукціону,  цифра продажу річної оренди зросла уп’ятеро  від початкової  – 51,4 тис.грн проти 9,1 тис.грн.

З початку року у Волинській області реалізували з аукціонів право оренди на 83 земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.  Бюджети щороку отримуватимуть  2,054 мільйона гривень.

Зверніть увагу, оголошення про аукціони (дата, місце, організатор, лоти, вартість) є на сайті Держгеокадастру. Там же – перелік земельних ділянок, які готуються до торгів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: