09:14, 06 Лютого 2021

На Волині анонсували у лютому 15 земельних аукціонів

У лютому 2021 року Головне управління Держгеокадастру у Волинській області запланувало провести 15  аукціонів, на яких пропонуватимуть права оренди на земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.

Про це інформують у прес-службі управління.

На торги виставили 54 таких лоти у Володимир-Волинському, Любомльському, Турійському, Ратнівському, Ковельському, Камінь-Каширському, Горохівському, Маневицькому, Ківерцівському  і Старовижівському районах.  Їх загальна площа 639,31 га. Загальна стартова вартість – 456,5  тис.грн.

Окремі лоти виносяться на торги повторно.

Уся інформація про час, місце, організатора, виконавця аукціону,  також про земельні ділянки – відкрита і розміщена у рубриці «Земельні аукціони» на веб-порталі Держгеокадастру.

У Волинській області до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права оренди на торгах  внесено 689 наділи загальною площею 11699,6 га. Найбільше – у Турійському (2827,7 га), Ківерцівському (1678,6 га) та Любомльському (990,4 га) районах.

Нагадаємо, що стартова ціна лоту на земельних аукціонах визначається відповідно до нормативної грошової оцінки ділянки. На Волині цей показник не менший 8 % від НГО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: