21:47, 15 Грудня 2021

На Волинь прибув Вифлеємський вогонь миру

15 грудня до Володимира-Волинського прибув Вифлеємський вогонь миру. Зустріч польської та української делегацій відбулася на мосту пункту пропуску «Устилуг-Зосін».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Традиційно, харцери передали вогонь членам Волинського осередку Національної скаутської організації «Пласт». Разом із ними вогонь зустрічали міський голова Ігор Пальонка разом із заступником Андрієм Гудимом, а також настоятелями Володимир-Волинських храмів різних конфесій, а також прикордонниками обох держав.

26-ий рік поспіль  члени “Пласту” привозять Вифлеємський Вогонь миру в Україну та поширюють його по всіх куточках країни. Саме Вифлеємський вогонь символізує прийдешні свята, затишок і все тепле та хороше, з чим  асоціюється Різдво. Напередодні прийдешніх свят присутні обмінялись подарунками та словами вдячності, побажали навзаєм миру, злагоди, здоров’я. На завершення заходу діти заспівали різдвяну пісню, яку підхопили та заспівали всі разом.

“Передаю найщиріші вітання з прийдешніми святами усьому польському народу, окремі вітання пані бурмістру, всім присутнім. Надіюсь на стійку і дружню співпрацю між українським та польським народами, яка буде на користь нашим  громадам. Ми від щирого серця приймаємо цей вогонь, який зігріватиме наші серця та наближатиме нас до свят. Наше місто та громада  відкриті для втілення різних проектів та завжди готове прийняти партнерів”, – у вітальному слові зазначив голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка.

За участю керуючої справами Ірини Лошенюк вогник передали Територіальному центру, а заступник міського голови Андрій Гудим передав свічку КП “Володимир-Волинське ТМО”, який пошириться серед персоналу лікарні та пацієнтів.

Далі Вифлеємський вогонь миру помандрував до Луцька, де його передадуть громадам церков різних конфесій, символізуючи єднання усіх християн у час святкувань Божого народження. Завтра на ранковому шикуванні капелани 14 ОМБР передадуть лампадку нашим військовим.

Від сьогодні всі охочі зможуть запалити свою свічку Вифлеємським вогнем у Соборі Різдва Христового та Костелі Іоакима і Анни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: