17:26, 19 листопада 2021

На Волинь прибув керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік

Зустріч голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з керівником із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстиславом Баніком відбулася сьогодні, 19 листопада. Зокрема, у рамках візиту на Волинь делегація з Міністерства цифрової трансформації України відвідає новостворені в області пункти Команди підтримки Дії.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Цифрова трансформація державних послуг в Україні набирає обертів і це чудово. Адже впровадження доступних і простих електронних послуг – це не лише принципово нова система організації виробництва й обслуговування у різних сферах, у тому числі й в державному управлінні.  Цифровізація сприяє зменшенню впливу людського фактору та корупційної складової в ході надання державних послуг, підвищує їх якість та оперативність задля покращення життя, роботи, навчання та відпочинку українців, – зазначив очільник області. – Усі державні послуги повинні бути прозорими, чіткими та автоматизованими через смартфон чи комп’ютер. Зараз кожен може завдяки застосунку «Дія» користуватися цифровими документами та отримувати послуги в один клік».

Варто зазначити, що за підтримки Мінцифри та голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка у Волинській області запрацювали офлайн-пункти Команди підтримки Дії з отримання СOVID-сертифікатів. Такі центри розташовані у Луцьку, Ковелі, Володимир-Волинському та у Рівненській територіальній громаді.

Тож у ході візиту Мстислав Банік спільно із заступницею голови ОДА Вікторією Левчук перевірять в області роботу пунктів Команди підтримки Дії та під час прес-конференцій розкажуть про мету створення пунктів офлайн-допомоги, а також про зручність отримання СOVID-сертифікатів у Дії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: