16:57, 19 листопада 2021

На Волинь прибула робоча група для перевірки дотримання карантинних вимог

18-19 листопада на Волині перебуває Робоча група для перевірки в регіонах стану виконання облдержадміністраціями завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Вчора, 18 листопада, з представниками Робочої групи зустрівся очільник області Юрій Погуляйко, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Варто зазначити, що до складу зазначеної Робочої групи увійшли представники Міністерства розвитку громад та територій України, Національної поліції України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ДУ Центру громадського здоров’я МОЗ України.

В ході робочого візиту представники Робочої групи проведуть вибіркову перевірку закладів освіти, охорони здоров’я, культури, громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування,  ринків тощо на предмет дотримання протиепідемічних обмежувальних заходів та стан вакцинальної кампанії.

Відтак, в ході робочої зустрічі з головою облдержадміністрації обговорили план та основні напрямки їх роботи протягом двох днів перебування на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: