20:48, 17 Жовтня 2023

На Волинь із візитом прибули волонтери з Німеччини

14 жовтня з дружнім візитом вперше у Луцькому районі перебував Себастіан Хундт, засновник благодійного фонду Eine Welt e.V.Leipzig, разом з координаторкою проектів з Україною Марією Тузані та Делією Пейов, координаторкою волонтерів цього фонду. Під час зустрічі керівники Луцької районної військової адміністрації обговорили з гостями потенційні напрями організації допомоги та узгодили вектори подальшої співпраці, в рамках підтримки цивільного населення Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РВА.

Анатолій Костик подякував гостям за візит, постійну увагу до гуманітарних потреб в Україні, за таку потрібну та корисну допомогу внутрішньо переміщеним та іншим вразливим категоріям населення, що постраждали під час війни.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шкода повідомив про заходи з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб в Луцькому районі та, зокрема, допомогу бізнесу у вирішенні цього питання.

Алла Ганіч, заступниця голови РВА, принагідно, окреслила напрямки допомоги, яка надається внутрішньо переміщеним особам, напрацювання в соціальній сфері для вразливих верств населення району. Також зазначила про роботу над відновленням Херсонської області.

Далі спільно оглянули модульне містечко, яке стане евакуаційним пунктом для надання допомоги в разі надзвичайних ситуацій. Ця ініціатива стала можливою саме завдяки стабільній довгостроковій співпраці Луцької РВА з благодійним фондом Eine Welt e.V. Leipzig, профінансованою Siemens Caring Hands та особистими пожертвами співробітників Siemens AG Deutschland.

«Благодійний фонд Eine Welt e.V.Leipzig є неприбутковою недержавною організацією, яка в першу чергу працює з дітьми/підлітками в міжнародному контексті. І нині, під час повномасштабної війни в Україні, надають гуманітарну допомогу українцям, у т.ч. нашим громадянам в Німеччині.

Щиро вдячні Eine Welt e.V.Leipzig та особисто Себастіану Хундту за співпрацю! Дякуємо, що не лишаєтесь осторонь подій в Україні та підставляєте своє надійне плече підтримки», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: