11:58, 10 Серпня 2018

На Володимир-Волинській станції переливання крові провели обшуки

Сьогодні вранці, 10 серпня, на Володимир-Волинську станцію переливання крові двома автівками приїхали поліцейські з міста Києва і провели обшук.

Про це у “Фейсбук” написав депутат Волинської обласної ради Констянтин Зінкевич.

Вилучили 200 літрів спирту. Частину взяли на експертизу, а решту закрили у певному приміщенні, опломбували його та заборонили використовувати.

“Нібито є рішення суду проти недобросовісного продавця спирту, який продав спирту більше, ніж виробив. Але то таке. ВВСПК придбала його цілком законно, пройшовши усі тендерні процедури.

І що ми маємо на сьогодні? Володимир-Волинській станції переливання крові для того, щоб виробити замовлених державою 180 л альбуміну до листопада 2018 року (хоча здатна і на 600–700 л) необхідно знову придбати 200 л спирту для технологічного процесу. Тому що наявний спирт заарештований, (суд, можливо, його віддасть через кілька років), та й взагалі цей спирт (можливо і суперякісний) вже є в категорії “фальсифікат”. А якщо станція не виробить заявлений альбумін, і, взагалі, завтра зупинить виробничий процес… як наслідок, не отримає восени акредитації, то мета монополіста, який давно уже зазіхнув на нашу станцію переливання, буде досягнута. Тобто, станція зупиниться, люди, не отримавши впродовж кількох місяців зарплати, роз”їдуться на заробітки в Польщу, і таким нехитрим методом залишки станції попадуть під контроль “бізнесменів”-монополістів”, – йдеться у дописі.

Депутат стверджує, що нещодавно на ВВСПК була комісія з Міністерства охорони здоров’я, висновків і рекомендацій якої дуже чекають працівники станції і депутати Волиньради, які розпоряджаються фактично долею цієї медичної установи.

Констянтин Зінкевич припускає, що висновки комісії можуть бути достатньо оптимістичними для станції переливання.

“І, думаю, хлопцям, які звикли бути “хозяевами жизни”, вже набридло наше мишаче вовтузення, яке їм заважає нагнути під себе станцію переливання крові, і вони, ці хлопці, вирішили діяти звичними їм методами. Тобто, силовими і прямими, як двері.

З цього приводу я мав сьогодні зустріч із головою Волинської ОДА Олександр Савченко. Не буду поки переповідати зміст розмови. Але поки все виглядає так, що “спасение утопающих – дело рук самих утопающих”. Зрештою, побачимо…”, – пише депутат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: