19:03, 26 Квітня 2018

На Волині зросли надходження до місцевих бюджетів від великого бізнесу

Розповіли про стан наповнення місцевих бюджетів Львівської та Волинської областей великим бізнесом Західних областей та про заходи щодо детінізації економіки в областях.

Про це повідомляє прес-служба Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Цього тижня заступник начальника Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Тарас Іванишин взяв участь у засіданні колегії Львівської обласної державної адміністрації, під час якого розглянули питання наповнення місцевих бюджетів за перший квартал 2018 року. Також розглядали питання перспективи наповнення місцевої скарбниці, зокрема, великими платниками податків, які знаходяться на обліку в Львівському управлінні Офісу.

Зокрема за підсумками першого кварталу року, доходи місцевих бюджетів області сягнули 9,1 млрд. гривень. Відтак, приріст лише 9 % до факту минулого року. В тому числі великі платники податків перерахували до місцевого бюджету 179 мільйонів гривень, що на 66 мільйонів більше ніж у відповідному періоді минулого року.

На завершення, учасники колегії Львівської обласної державної адміністрації дійшли спільної думки, що для покращення динаміки наповнення бюджетів області слід посилити роботу щодо детінізації економіки та висловили пропозицію притягувати до відповідальності порушників та проводити роз’яснювальну роботу із суб’єктами бізнесу.

Крім цього, днями начальник Луцького відділу податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Олександр Лебедь також взяв участь у нараді Волинської облдержадміністрації з питань наповнення бюджетів області, в тому числі і великими платниками Офісу великих платників податків ДФС.

Начальник Луцького відділу доповів про особливості супроводження великих платників та про вплив зміни критеріїв віднесення до великих платників податків  на наповнення бюджетів усіх рівнів. Окремо розглядалось питання сплати податку на прибуток великими платниками, які розміщені на території Волинської області.

За словами Олександра Лебедя у 2018 році на обліку в Львівському управлінні перебуває 17 великих платників податків які розміщені на території Волинської області. У І-му кварталі цього року до Волинського обласного бюджету забезпечили сплату 10 % від податку на прибуток – 2,2 млн грн в порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження збільшилися на 0,3 млн грн (надходження у І кварталі 2017 року – 1,9 млн грн).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: