14:50, 20 Квітня 2019

На Волині знищили сокирою 412 одиниць заборонених знарядь лову. ФОТО

Волинський рибоохоронний патруль знищив 412 одиниць заборонених знарядь лову.

Про це інформує прес-служба патруля.

18 квітня у Волинській області відбулось знищення заборонених знарядь та засобів лову, які вилучили інспектори Волинського рибоохоронного патруля у порушників природоохоронного законодавства. Методом рубання (за допомогою сокири) утилізували 412 од. знарядь лову, серед яких переважну більшість складали сітки — 380 од.

Окрім сітей, утилізовані також інші популярні знаряддя браконьєрів: 18 од. «екранів», 5 од. «ятерів», 5 од. «остроги», 2 од. «павука» та по 1 од. «підсаки» та «кловні».

«У результаті рибоохоронних заходів Волинський рибоохоронний патруль продовжує вилучати у порушників заборонені знаряддя лову. Усі вони зберігаються на складі конфіскованого майна до рішення суду як доказова база до адміністративних матеріалів. Також вилучаються і передаються на склад заборонені знаряддя, власників яких встановити не вдалося. Знищення таких знарядь проводиться в присутності комісії, до складу якої входять представники Волинського рибоохоронного патруля, Першого відділу державної виконавчої служби м. Луцьк Головного територіального управління юстиції у Волинській області, департаменту фінансів Волинської ОДА та головного управління ДФС області», – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Як повідомляє патруль, то за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення — прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: