08:08, 16 листопада 2018

На Волині знайшли труп військовослужбовця

За попередньою інформацією Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області, вчора, 15 листопада, у м. Володимир-Волинський, виявили тіло невідомого громадянина України, в речах якого був військовий квиток на ім’я військовослужбовця військової частини А2892. По цьому факту розпочали розслідування.

Про це йдеться у “Фейсбук” на офіційній сторінці 39 зенітного ракетного полку Володимир-Волинська.

Командування військової частини А2892 повідомляє, що власник знайденого військового квитка з вересня місяця знаходиться в розшуку як такий, що самовільно залишив військову частину та наказом командира військової частини, був виведений за штат. У рідних та близьких інформація про його місцезнаходження була відсутня. Розшукові заходи військовослужбовця результатів не дали.

Від так, командир військової частини А2892 подав офіційний запит до Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області щодо надання більш повної інформації про індефікацію тіла, причин та обставин смерті.

На цей час відомо, що 16 листопада 2018 року заплановані заходи по опізнанню тіла рідними та з’ясування судмедекспертом причин смерті громадянина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: