18:40, 02 Серпня 2019

На Волині зловили чоловіка, який перевозив майже 2 тонни спирту

Правоохоронці Волині на автошляху “Львів-Луцьк” зупинили транспортний засіб, яким незаконно перевозив велику партію спирту.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронці на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду, під процесуальним керівництвом прокуратури області провели огляд транспортного засобу марки “Merсedes Sprinter” під керуванням жителя м. Луцька. В ході вжитих заходів, виявили та вилучили з незаконного обігу 1 800 літрів рідини з характерним запахом спирту невідомого походження, транспортування якого здійснювали без відповідних дозвільних документів.

Крім того, в салоні вказаного транспортного засобу виявили 17 мобільних телефонів, які використовувалися “бізнесменом” для придбання та реалізації товару на території Волинської та сусідніх областей. Також вилучили автомобіль марки “Merсedes Sprinter”, чорнові записи, 8 700 доларів США та 500 Євро (що еквівалентно 234 000 грн), отриманих від такої незаконної діяльності. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 650 тис. грн.

За наявною інформацією, вилучений спирт призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що надалі мали бути реалізовані через роздрібну торговельну мережу на території області.

На даний час тривають заходи з документування даної протиправної схеми та встановленню причетних осіб, а також вирішується питання про накладення арешту на вилученні товарно-матеріальні цінності та грошові кошти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: