14:10, 30 Червня 2019

На Волині зі стріляниною ловили контрабандистів. ФОТО

На Волині зі стріляниною ловили контрабандистів.

Про це йдеться на сайті прикордонників.

Прикордонний наряд від відділення «Морозовичі», що в Іваничівському районі Волинської області, під час несення служби спостерігав, як група осіб з пакунками рухалась у напрямку українсько-польського кордону.

Щоб припинити правопорушення, прикордонники Львівського загону здійснили попереджувальний постріл, після якого порушники вдалися до втечі в тил України, залишивши пакунки та спеціально виготовлені лавки для подолання контрольно-слідової смуги. Перевіривши місцевість біля кордону, правоохоронці виявили 11 ящиків з 5 500 пачками сигарет, які правопорушники намагались переправити через кордон до сусідньої Польщі.

Сигарети прикордонники вилучили. Заходи із встановлення причетних до протиправної діяльності осіб тривають.

Іншій спробі незаконно перемістити сигарети через кордон запобігли правоохоронці на Буковині. Прикордонники Чернівецького загону та оперативно-розшукового підрозділу Західного регіонального управління на ділянці відділу «Красноїльськ» на відстані 100 метрів від кордону помітили групу осіб з пакунками, які швидко наближалися до кордону з Румунією. Під час затримання правопорушники залишили 6 пакунків з сигаретами біля кордону та втекли на територію України. Пошук правопорушників триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: