09:17, 10 Липня 2019

На Волині збільшилася кількість порушень у сфері реалізації підакцизної продукції

“На 10 відсотків більше порушень у сфері реалізації алкогольної та тютюнової продукції виявили волинські фіскали у першому півріччі 2019 року в ході фактичних перевірок бізнесу”, — інформує управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Волинській області.

Зокрема, під час 137 фактичних перевірок, які провели фахівці управління у січні-червні поточного року, встановили 275 порушень законодавчих норм. Отож, представники підприємництва, які реалізують підакцизну продукцію повинні бути більш уважними і відповідальними з тим, щоб не допускати порушень в майбутньому.

“Саме дотримання закону дозволить уникнути штрафних санкцій”, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Насамперед суб’єктам підприємництва  радять звернути увагу на наявність ліцензії на реалізацію підакцизної продукції, обов’язкові марки акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці товару, проведення операцій через належним чином зареєстровану касову техніку, ведення та обліку документації.

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Волинській області особливо застерігають представників бізнесу від реалізації алкогольних напоїв у тарі типу “bag-and-box”. Встановлення факту реалізації горілчаної продукції чи вина у такій тарі  з 1 липня 2019 року тягне накладення штрафу у сумі 85 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: