14:00, 03 Січня 2018

На Волині затримали браконьєрів, які вночі вполювали козулю і зайця

Сьогодні, 3 січня,  близько 03:00 ночі. До працівників лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» надійшла інформація, що на території мисливських угідь ТзОВ «ВУЛФ-К» здійснюється полювання. Очевидно, що проводиться воно незаконно, адже полювання у нічний період доби взагалі заборонене.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Працівники єгерської служби підприємства спільно з групою оперативного реагування ДП «Любешівське ЛМГ» та працівниками охорони користувача мисливських угідь виїхали на місце. В результаті проведеної операції вдалося затримати  автомобіль “Nissan” на іноземній реєстрації. У машині були двоє чоловіків – жителі села Озерці Рівненської області Володимирецького району.

В результаті обстеження автомобіля виявили тушку зайця і козулі. Браконьєри не мали при собі жодних дозвільних документів.

Про факт повідомили працівників Маневицького райвідділу поліції. Автомобілі та незаконні трофеї вилучили. З ними також – нарізну рушницю, обладнану оптичним прицілом, глушником, освітлювальними приладами.

Триває слідство. Очевидно, що чоловіки понесуть покарання, як і змушені будуть сплатити штраф та збитки,  завдані навколишньому природному середовищу, що становлять 40 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: