16:46, 16 Квітня 2019

На Волині засудили білоруса за масштабну контрабанду цигарок

За незаконне транспортування з метою збуту 80 000 пачок тютюнових виробів суддею Ратнівського районного суду винесено вирок, яким громадянина Республіки Білорусь визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

На початку лютого поточного року, у ході проведення операцій «Акциз» та «Рубіж», слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом попередження спроби незаконного переміщення на територію України масштабної партії тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка через митний пост «Доманово». Незадекларований вантаж був прихований серед товарно-матеріальних цінностей, які офіційно ввозилися на замовлення українського покупця.

Відтак, рішенням суду, винуватця визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України та призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 5 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це 85 000 гривень. При цьому, вилучені 80 000 пачок тютюнових виробів, згідно рішення суду, підлягають конфіскації з подальшим знищенням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: