22:36, 01 Березня 2019

На Волині запровадили роботу екологічного фонду

На Волині за порівняно короткий час на підприємстві КП «Луцькводоканал» запровадили роботу першого в Україні екологічного фонду серед підприємств комунальної сфери. 

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи ЛМР.

Менше ніж за місяць зібрали близько 300 тис грн, передбачено перелік екологічних заходів, на які спрямовано зібрані кошти. Всі суми та напрямки їх використання зазначені у відкритому доступі на сайті КП «Луцькводоканал».

На сьогодні основним донором фонду виступає підприємство КП «Луцькводоканал», яке спрямовує кошти на рахунок фонду від інших видів діяльності. І вже станом на 1 березня бюджет екологічного фонду «E go2020» становить більше 300 тис грн.

Кошти розподілені й будуть спрямовуватися на наступні цілі: озонування приміщення каналізаційно-насосної станції №2 (для очищення повітря і усунення неприємних запахів), придбання обладнання для санації каналізаційних мереж, відновлення функціональності радіальних відстійників очисних споруд каналізації (проектні роботи), попереднє очищення каналізаційних стоків, проведення оцінки технічного стану та перспективної експлуатації артезіанських свердловин та ін.

Підприємство прогнозує щомісячні залучення власних коштів до екологічного фонду у сумі близько 400 тис грн щомісяця, а також залучення фінансів у вигляді благодійних внесків від бізнесу і небайдужих громадян.

Усі надходження та напрямки запланованих екологічних заходів уже відображаються на сайті підприємства у відкритому доступі (на головній сторінці підприємства у розділі «Про нас» – «Екологічний фонд»). У розділі створено зручний і легкий спосіб для того, щоб усі бажаючі могли зробити внески на рахунок фонду. Зокрема, для бізнесу зазначені повні реквізити фонду, а для громадян, які користуються мобільним банкінгом «Приват24», розміщено QR-код, який дозволяє кожному протягом кількох секунд зробити необхідний внесок.

Найближчим часом, в рамках діяльності фонду, КП «Луцькводоканал» має намір запустити екологічний проект, спрямований на турботу про молоде покоління. Саме цей проект планується реалізувати за рахунок благодійних внесків.

Діяльність фонду відкрита і прозора. Новий механізм уже довів свою ефективність, він стане дієвим методом для успішної реалізації ряду екологічних програм. Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до екологічних проектів, вносити свої ідеї та допомагати в реалізації існуючих проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: