12:42, 21 Січня 2019

На Волині заохочують школярів ставати лісівниками. ВІДЕО

На Волині діє шість десятків шкільних лісництв. За останній рік їх кількість суттєво збільшилася. Це свідчить про те, що серед учнівської молоді зростає інтерес до екологічної освіти. Майже за шість років роботи діти Добренського шкільного лісництва, що функціонує при державному підприємстві «Камінь-Каширське лісове господарство», здобули чимало творчих перемог, зокрема – призові місця в екологічних конкурсах.

Про це йдеться на сайті лісівників.

За сприяння колективу лісопідприємства навчальна програма в лісництві вдосконалюється і урізноманітнюється. Регулярно проводяться відкриті уроки, екскурсії. Така діяльність зміцнює у дітей набуті знання, формує у них ширше бачення світу природи, зрештою – впливає на вибір професії в майбутньому. Керівник шкільного лісництва Ростислав Куява з приємністю зазначає, що троє минулорічних випускників сільської школи, де функціонує лісництво, поступили на навчання в Національний університет біоресурсів і природокористування України.

“Подібно як в лісовому господарстві є плюсові дерева, так само і ці випускники були кращими учнями школи – завершили навчання із золотими медалями, – зауважує Ростислав Куява. – І те, що вони обрали саме лісову галузь як свою майбутню професію – особисто для мене є найвищою нагородою за роки роботи в лісництві”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: