10:00, 06 Грудня 2018

На Волині зафіксували своєрідний податковий рекорд

Сума сплачених податків і зборів, які адмініструють територіальні органи ДФС у Волинській області, у листопаді 2018 року перевищила 1 мільярд гривень.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

«Такі надходження – своєрідний податковий рекорд, оскільки у попередні періоди у жоден звітний місяць не було мобілізовану таку суму податкових платежів, включаючи єдиний внесок на загальнообов’язкове держане соціальне страхування», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що вагомий бюджетний успіх став можливим завдяки відповідальній позиції волинських суб’єктів господарювання та належному податковому супроводу платників податків.

«Електронний формат спілкування, якому надають перевагу більшість представників підприємництва, та електронне декларування дозволяють застосовувати сучасні підходи в адмініструванні податкових платежів. Відповідно, більш швидко та якісно аналізувати можливі ризики. А в тому, що наші заходи з протидії можливій мінімізації сплати податків  досить ефективні, переконують показники надходжень», – зазначила Світлана Савчук.

Отож, у листопаді на Волині сплатили 320 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, до місцевих бюджетів спрямували 380,3 мільйона гривень податків і зборів, до держбюджету – 349,2 мільйона гривень платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: